Samsung GALAXY Grand

Samsung Galaxy Grand w lutym trafi do Europy

Ukraiński oddział Samsunga ujawnił cenę i datę wejścia do sklepów smartfona Galaxy Grand. Kiedy te 5″ urządzenie zawita do sklepów i ile będzie kosztować?

Samsung GALAXY Grand

Samsung Galaxy Grand swoją premierę miał w grudniu zeszłego roku. Według ukraińskiego Samsunga, Grand wejdzie do europejskich sklepów już w lutym, a jego cena wyniesie 409 euro (czyli około 1700 zł).

Jak wyglądają dane techniczne tego smartfona, który jest „prawie jak Galaxy S III”? . Na pokładzie znajdziemy 5-calowy ekran WVGA, 1.2 GHz dwurdzeniowy procek, 1 GB RAM, 8 MP kamerę, 8 GB pamięci masowej (z możliwością rozszerzenia kartą microSD) oraz 2,100 mAh baterię Li-Ion, Android 4.1.2 Jelly Bean, Bluetooth 4 i Wi-Fi a/b/g/n.

Jeśli mam wyrazić swoje zdanie to powiem tylko, że kwota 1700 zł za urządzenie tej klasy jest sporo przesadzona. Przecież płacąc niewiele więcej możemy kupić sobie Samsunga Galaxy S III, z dużo lepszą specyfikacją niż Galaxy Grand. Miejmy nadzieję, że do lutego koreański producent pójdzie po rozum do głowy, i obniży cenę za swój produkt.

Źródło: UnwiredView