Samsung Galaxy S II Plus GT-i9105P

Samsung Galaxy S II Plus oraz Galaxy Grand Duos ujawnione na zdjęciach

Dwa smartfony, nt. których już wcześniej pojawiały się plotki – materializują się. W sieci pojawiły się zdjęcia Samsunga Galaxy S II Plus i Galaxy Grand Duos.

Samsung Galaxy S II Plus GT-i9105P

Samsung Galaxy S II Plus GT-i9105P

Oczywiście oprócz zdjęć, opublikowane zostały także specyfikacje tych słuchawek. Pierwszy z modeli, S II Plus – jest oparty o system Android 4.1 Jelly Bean, ma 4.3-calowy ekran WVGA, dwurdzeniowy 1 GHz procesor oraz 8 MP kamerę (2 MP z przodu). Urządzenie mierzy 125.3 x 66.1 x 8.98 mm i waży 121 g. Co ważne, S II Plus ze zdjęcia powyżej, wygląda podobnie do S II Plus ze zdjęć, które do sieci wyciekły w sierpniu.

Samsung oczywiście już wcześniej wypuszczał „odświeżone” smartfony, oznaczane jako „Plus” (np. Galaxy S Plus). Jest więc wysoce prawdopodobne, że finalna specyfikacja S II Plus będzie zawierała procesor Krait oraz trochę większą baterię, niż ta w Galaxy S II.

Samsung Galaxy Grand Duos GT-i9082

Samsung Galaxy Grand Duos GT-i9082

Drugi smartfon o którym tu mowa, to Grand Duos – i szczerze przyznam, że ta słuchawka jest dużo bardziej interesująca, niż S II Plus. Urządzenie ma 4.5-calowy ekran WVGA, dwurdzeniowy 1.2 GHz procek, 8 MP kamerę główną i 2 MP do wideokonferencji. Tak jak w S II Plus, tak i tu znajdziemy system Android 4.1 Jelly Bean. Jak sugeruje nazwa, Grand Duos obsługuje dual-SIM.

Kiedy i gdzie smartfony zostaną zaprezentowane? Terminu premiery niestety nie znam, wnioskując jednak po chińskich literach, które widać na ilustracjach – możemy być pewni, iż odbędzie się ona w Chinach.

Źródło: PhoneArena