Samsung Galaxy S IV logo

Samsung Galaxy S IV – kolejne szczegóły specyfikacji

Im bliżej premiery Samsunga Galaxy S IV, tym więcej plotek i przecieków na jego temat. Tym razem w sieci pojawiła się prawdopodobna specyfikacja tego super-smartfona.


Galaxy S III to doskonałe urządzenie, jednak nawet tak zaawansowany smartfon – szybko się starzeje. W przyszłym roku powinniśmy zobaczyć nową, flagową słuchawkę koreańskiego producenta, Galaxy S IV.

Według koreańskiego portalu Asiae, Galaxy S IV będzie wyposażony w 4.99-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Koreańczycy zdradzają także datę premiery SGS4 – która ma nastąpić na przyszłorocznych targach CES 2013 (8-11 stycznia).

Inne źródła twierdzą, że S4 ma 13 MP kamerę, czterordzeniowy 2 GHz chipset Exynos 5450, wraz z 8-rdzeniową grafiką i 64 GB pamięci masowej.

Jeśli Samsung ma faktycznie zamiar zaprezentować S4 już na początku przyszłego roku, to przed premierą można się spodziewać coraz większej liczby przecieków na jego temat. Miejmy nadzieję, że wkrótce w sieci pojawią się pierwsze, nieoficjalne zdjęcia tego monstrum.

Źródło: Asiae


  • sleepless

    nie wydaje mi się żeby już w styczniu pokazano nowego s4… nie minąłby nawet rok od premiery s3 a wprowadzanie nowego produktu gdy stary sprzedaje się jeszcze bardzo dobrze byłoby ze strony samsunga raczej niekorzystne