Samsung Galaxy Music

Samsung Galaxy Music dostaje Jelly Bean

Mało znany w naszym kraju, budżetowy smartfon dla wielbicieli słuchania muzyki, Galaxy Music, dostaje właśnie aktualizację do Jelly Bean. Kiedy upgrade można się spodziewać w Polsce i co zawiera nowy firmware?

Samsung Galaxy Music

Według pierwszych użytkowników, którzy zaktualizowali swoje smartfony, upgrade jest dostępny zarówno poprzez aplikację Samsung Kies, jak i Over-the-Air. Data, jaką opatrzono ten oficjalny ROM, to 3 maja 2013, wychodzi więc na to, że to całkiem świeże oprogramowanie. W tej chwili JB dla Galaxy Music jest udostępniany dla brytyjskich posiadaczy Galaxy Music, ale stopniowo powinni go dostać wszyscy właściciele tego smartfona.

Update jest w tej chwili dostępny wyłącznie dla wariantu z single-SIM, oznaczonego kodem S6010, jednak już wkrótce pojawi się także Jelly Bean dla Galaxy Music w wariancie z dual-SIM, oznaczonego jako S6012. Niestety koreański producent nie opublikował żadnej listy zmian, jakie wnosi nowy soft. Zakładam jednak, że oprócz samego Androida 4.1.2 Jelly Bean, będzie tutaj także cała masa mniejszych i większy poprawek dla samego Galaxy Music.

Samsung wpuszczając Android 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy Music potwierdził doniesienia z początku tego rok, kiedy to informowałem Was o testach JB m.in. właśnie dla tego smartfonu. Jestem pewien, że widząc informację na temat aktualizacji do JB dla Galaxy Music, zaczynają się pienić wszyscy posiadacze Galaxy mini 2, który też (podobno) jest w kolejce po Jelly Bean, jednak jego upgrade mocno się przeciąga. Pocieszcie się jednak, że Android 4.1.2 dla Galaxy Music to dobry znak. Przecież Samsung rozpoczął aktualizowanie smartfonu z najniższej półki cenowej, jestem więc przekonany, że Jelly Bean dla Galaxy mini 2 pojawi się niebawem.

Źródło: SamMobile