Samsung-Galaxy-Music-DUOS-1

Samsung Galaxy Music – zdjęcia i pełna specyfikacja

W internecie pojawiły się pełne specyfikacje oraz zdjęcia, niezaprezentowanych jeszcze, muzycznych smartfonów Samsunga – modeli Galaxy Music i Galaxy Music DUOS.

Samsung Galaxy Music DUOS

Galaxy Music GT-S6010 i Galaxy Music DUOS GT-S6012, mają praktycznie identyczne specyfikacje. Jedyna różnica między tymi smartfonami jest taka, iż model Galaxy Music DUOS, w odróżnieniu Galaxy Music, ma dwa sloty na kartę SIM (dual-SIM).

Jak możecie zobaczyć na poniższej specyfikacji, urządzenia mają 3-calowe ekrany LCD o rozdzielczości QVGA, 3 MP kamery, 512 MB RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz 850 MHz procesor Cortex A9 i slot na karty microSD. W smartfonach nie zabrakło oczywiście Wi-Fi, GPS i łączności 3G (do 7.2 Mbps). Całość zasila 1,300 mAh akumulator. Jak przystało na urządzenie muzyczne, Galaxy Music ma z po obu stronach spore głośniki stereo (zaznaczone na pierwszym zdjęciu).

Samsung-Galaxy-Music-specyfikacje-0

Całe szczęście, Samsung przestaje już dostarczać smartfony z archaiczną wersją Androida, 2.3 Gingerbread. W Galaxy Music oprogramowanie stanowi Android w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich (z nakładką TouchWiz), który zapewne zostanie zaktualizowany do 4.1 Jelly Bean.

Samsung Galaxy Music DUOS

Kiedy Samsung zamierza oficjalnie pokazać obydwa urządzenia? Według plotek – nastąpi to już 11 października. Smartfony do sklepów podobno mają trafić pod koniec roku (w sam raz na święta), w bardzo przyzwoitych cenach.

Źródło: Android Central