Samsung-Galaxy-Note-10-1-reklama-0

Samsung Galaxy Note 10.1 – pierwsza reklama (wideo)

W sieci pojawiła się pierwsza, 30-sekundowa reklama tabletu Samsung Galaxy Note 10.1.

Samsung Galaxy Note 10.1

Na nagraniu widzimy klika ciekawych funkcji, w które Samsung wyposażył swój tablet. Szczególnie interesująca jest funkcja Multiscreen, która pozwala na wyświetlenie na jednym ekranie kilku aplikacji jednocześnie. Dla przykładu – notatnik S Note może zajmować lewą stronę ekranu, natomiast prawą przeglądarka internetowa. Co ciekawe – obrazki z np. przeglądarki można przeciągać i zapisywać do notatnika.

Reklama daje nam także pojęcie, do kogo koreański producent ma zamiar kierować swój produkt. Na nagraniu widzimy kilku „korporacyjnych garniturowców”, którzy udając, że pracują – prezentują swojemu przełożonemu piękne wykresy stworzone przy użyciu tabletu. Wniosek z tego taki, iż Samsung chce kreować Note 10.1 jako tablet dla biznesmenów. Zresztą – zobaczcie sami.

Tablet już teraz można zamawiać w ofercie przedsprzedażowej u kilku, zagranicznych sprzedawców. Cena urządzenia kształtuje się obecnie w okolicy 500 dolarów za 16GB wersję (czyli ok. 1730zł). Niestety nie wiadomo w tej chwili, kiedy Samsung Galaxy Note 10.1 pojawi się w Polsce i jaka u nas będzie jego cena.

Źródło: PhoneArena