Samsung Galaxy Note 3 – kolory, tył i przód

Samsung Galaxy Note 3 i Galaxy Gear od dzisiaj w sklepach

Samsung od Apple nie chce być gorsze i też ma swoich kolejkowiczów. Przed sklepami utworzyły się kolejki osób, które już dzisiaj chcą kupić smartblet Galaxy Note 3 i / lub inteligentny zegarek Galaxy Gear. Jak sytuacja wygląda w Polsce?

Samsung Galaxy Note 3 - kolejka przed sklepem

Kolejka przed holenderskim salonem Vodafone. Fot. Androidworld.nl

W naszym pięknym kraju premiera sklepowa odbyła się bez zbędnego opóźnienia. Wielu dystrybutorów już w tej chwili zgłasza, że posiada na stanie Galaxy Note 3 – i to zarówno wersję czarną, jak i białą. Wariantu w kolorze różowym niestety nigdzie nie znalazłem, ale domyślam się, że na niego będzie najmniej chętnych.

Co z ceną? Niestety nie różni się ona od tej przedsprzedażowej i nadal wynosi astronomiczne 2999 zł. Według mnie to zbyt wygórowana kwota, która powinna być raczej taka sama jak w przypadku zeszłorocznej premiery Galaxy Note II, kiedy to urządzenie wyceniono na 2599 zł. Oczywiście jestem przekonany, że w ciągu krótkiego czasu kwota jaką teraz trzeba zapłacić za Note 3 – mocno spadnie.

Jeśli chodzi o smartwatch Galaxy Gear, to niestety polskie sklepy wcale nie mają go w swojej ofercie (oczywiście chodzi mi tylko o polską dystrybucję tego urządzenia, a nie egzemplarze sprowadzane z zachodu). Brak również jakichkolwiek ofert przedsprzedaży. Wszystko wskazuje więc na to, że polska, sklepowa premiera Galaxy Gear odbędzie się z pewnym poślizgiem.

Źródło: SamMobile


  • luke

    A jak u operatorów?

    • http://smartfan.pl Noob

      Póki co brak jakichkolwiek informacji nt. dostępności Note 3 w Orange, T-Mobile oraz w Plusie. Opy chyba potrzebują trochę czasu na wprowadzenie Note 3 do swojej oferty.