Samsung GALAXY Note 3 Neo – front

Samsung Galaxy Note 3 Neo dostaje Android 4.4 KitKat

Na tą informację czekali pewnie wszyscy posiadacze phabletu Samsung Galaxy Note 3 Neo. Koreański gigant w końcu postanowił rozpocząć także i aktualizację tego urządzenia do wersji 4.4 KitKat.

Samsung GALAXY Note 3 Neo - front

Pierwsze doniesienia na temat dostępności KitKata dla Galaxy Note 3 Neo pojawiają się w Indiach. Nowy soft podnosi wersję systemu tego urządzenia do 4.4.2 KK. Aktualizacja jest rozpowszechniana za pomocą OTA (Over-the-Air) oraz za pośrednictwem desktopowej aplikacji Samsunga – Kies.

Nowe oprogramowanie waży sporo, bo aż 495 MB, dlatego nie radzę go pobierać korzystając z pakietu internetowego, który może przez to zostać poważnie uszczuplony.

Oto szczegółowe dane dotyczące nowego firmware:

Model: SM-N750
Nazwa modelu: GALAXY Note 3 Neo
Kraj: Indie
Wersja: Android 4.4.2
Lista zmian: 2311980
Data: 24 lipiec 2014
Product Code: INU
PDA: N750XXUCNG6
CSC: N750ODDCNG5
MODEM: N750DDUCNG3

Jakie zmiany wprowadza ten nowy soft do Galaxy Note 3 Neo? Niestety nie ma na ten temat żadnych, oficjalnych informacji. Oprócz funkcjonalności KitKata spodziewać się więc możemy m.in. poprawy wydajności, dłuższego działania baterii itp.

Jak wygląda sytuacja z aktualizacją w Polsce? Mam nadzieję, że tego się dowiem od was, czyli posiadaczy Note 3 Neo. W tej chwili soft powędrował do Indii, ale w ciągu kilku najbliższych dni powinien się także pojawić w innych zakątkach świata. Jeśli więc dostałeś KitKata dla swojego Note 3 Neo – daj o tym znać w komentarzu, pod tekstem.


 • Andrzej

  A gdzie kupiony telefon?

 • sienia

  Mam już aktualizację androida na note 3 neo

 • olito

  Kupiłam note 3 neo nie brandowany z dystrybucji francuskiej i też brak aktualizacji :(

 • Andrzej

  ja mam note 3 neo (kupiony w salonie samsunga), ale na chwilę obecną aktualizacji brak.

 • Dominik

  Brak aktualizacji na note 3 neo sm-n7505