Samsung Galaxy Note 4 – różowy

Samsung Galaxy Note 4 dostaje aktualizację, poprawiającą żywotność baterii

Samsung Galaxy Note 4 co prawda jeszcze nie pojawił się w polskich sklepach (chociaż wkrótce najprawdopodobniej przybędzie i do nas), to mimo wszystko już teraz otrzymał swoją pierwszą aktualizację firmware. Nowy soft nosi oznaczenie XXU1ANJ4 i w głównej mierze poprawia żywotność baterii.

Samsung Galaxy Note 4 - różowy

Nowe oprogramowanie jest bardzo lekkie, bo waży zaledwie 36 MB. Aktualizacja, oprócz udoskonalenia czasu działania na baterii poprawia też stabilność oprogramowania Galaxy Note 4. Według licznych testów, które można znaleźć w siec, Galaxy Note 4 (w wersji ze Snapdragonem 805) potrafi na jednym ładowaniu wytrzymać ok. 90 godzin normalnego użytkowania. Po aktualizacji do XXU1ANJ4 czas ten powinien się wydłużyć jeszcze bardziej.

Samsung Galaxy Note 4 już od 17 października powinien się pojawić w brytyjskich sklepach, gdzie jego cena wyniesie ok. 575£, czyli ok. 3055 zł. Polski oddział Samsunga póki co nie podał daty premiery Galaxy Note 4. Z informacji podawanych przez amerykańską filię tego producenta wiemy jednak, że nastąpi ona najprawdopodobniej 24 października. Jaka będzie cena tego phabletu? Tego jeszcze nie wiadomo. Niestety tanio nie będzie, bo Samsung w Polsce zażyczy sobie za to urządzenie aż 2999 zł. Dostępne mają być u nas obydwa warianty – z chipsem Exynos 5433 oraz Snapdragon 805.


 • koko

  2999

  • http://smartfan.pl/ Noob

   możesz podać źródło? póki co Samsung chyba nie podał oficjalnej, sugerowanej ceny w Polsce

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Ok już nieaktualne, dokopałem się do tej informacji, dzięki za info!