Samsung Galaxy S III – kolory

Samsung Galaxy Note II i S III mini – wkrótce nowe kolory

Samsung obrał dziwną strategię, jeśli chodzi o kolorystykę swoich urządzeń. Najpierw wypuszcza do wyboru 2 warianty kolorystyczne danego urządzenia, by potem zapowiedzieć kilka kolejnych. Podobnie będzie najprawdopodobniej w przypadku Note II i S III mini.

Samsung Galaxy S III - kolory

Według anonimowego źródła portalu SamMobile, koreański producent już planuje nowe wersje kolorystyczne swoich smartfonów Galaxy Note II i Galaxy S III mini. Note II można obecnie kupić w dwóch kolorach: tytanowy szary oraz marmurowa biel. Już na początku przyszłego roku do oferty producenta trafią trzy kolejne kolory tego urządzenia: bursztynowy brąz, niebieski topaz oraz rubinowe wino.

Jeśli chodzi o Samsunga Galaxy S III mini, portfolio producenta wzbogacą kolory: czerwony granat, tytanowy szary oraz onyksowa czerń. Kolory trafią do sklepów podobno już pod koniec tego roku, lub na początku przyszłego.

Swoją drogą, trochę mnie dziwi postępowanie Koreańczyków. Kupując dane urządzenie już na początku chciałbym mieć możliwość dobrania dla siebie odpowiedniego koloru. Rozumiem, że sukcesywne wypuszczanie kolejnych wariantów kolorystycznych ma na celu przedłużenie żywotności rynkowej urządzenia, jednak jest to nie do końca fair w stosunku do osób, które postanowiły je zakupić w dniu premiery. Przecież mało kto jest na tyle snobistyczny, aby sprzedawać swój smartfon – tylko po to, by zaraz kupić taki sam, tylko w innym kolorze.

Źródło: SamMobile