Samsung Galaxy Pocket

Samsung Galaxy Pocket Plus wkrótce w Europie?

Do internetu przedostał się belgijski ROM, przeznaczony dla niezaprezentowanego jeszcze smartfona koreańskiego producenta – Samsunga Galaxy Pocket Plus.

Samsung Galaxy Pocket

Samsung Galaxy Pocket bez Plusa

Niestety, ale przeciek nie ujawnia nam zbyt wiele. Wiemy jedynie, iż Galaxy Pocket Plus GT-S5301 będzie budżetowym urządzeniem, zaopatrzonym na starcie w system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Specyfikacja S5301 pozostaje w tej chwili nieznana, nie wiadomo nawet, kiedy smartfon ujrzy światło dziennie.

Przypominam, że na rynku mamy już dwie słuchawki Galaxy Pocket – modele S5300 i S5302 (model obsługujący dual-SIM). Ich specyfikacja, to 2.8-calowy ekran QVGA (240 x 320 pikseli, 143 ppi), jednordzeniowy procesor 832 MHz, 3 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Całość okraszona kiepską 2 MP kamerką, nagrywającą filmy w rozdzielczości zaledwie QVGA i prędkości 15 fps. Galaxy Pocket zasila 1,200 mAh ogniwo i napędza Android 2.3.6.

Co nowego do tej specyfikacji doda Galaxy Pocket Plus GT-S5301? Można się jedynie domyślać, że jak zwykle, będzie to nieznacznie podkręcony procesor (1 GHz ?) oraz troszkę pojemniejsza bateria i nowszy system operacyjny. Niestety, pewność w tej kwestii uzyskamy dopiero po oficjalnej prezentacji modelu S5301.

Źródło: SamMobile