Samsung-Galaxy-Premier-leak-0

Samsung Galaxy Premier – wyciekły kolejne zdjęcia

Do tej pory w internecie pojawiło się kilka zdjęć Galaxy Premier, jednak przedstawiały one tylko front urządzenia. Tym razem, na nowych zdjęciach, możemy obejrzeć także inne strony modelu I9260.

Samsung Galaxy Premier

Chyba się ze mną zgodzicie, że Galaxy Premier z przodu wygląda bardzo podobnie, do Samsunga Galaxy S III. Smartfon ma nawet taką samą, srebrną ramkę dookoła obudowy. Plastik, z którego wykonano I9260, jest równie połyskliwy, jak ten z SGS3. Jedynie tył urządzenia wygląda tak, jak by został zrobiony z matowego tworzywa (takiego, jak np. w Galaxy Nexus).

Samsung Galaxy Premier

Z poprzednich przecieków wiemy, że Galaxy Premier ma 4.65-calowy ekran o rozdzielczości HD 1280 x 720, 8 MP kamerę, dwurdzeniowy 1.5 GHz procesor (prawdopodobnie TI OMAP4470 z GPU PowerVR SGX 544 i CPU Cortex-A9), 1 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Koreański producent nie zapomniał także o slocie na karty microSD.

Można się zastanawiać, dlaczego Samsung chce wypuścić smartfon, który jest aż tak podobny do Galaxy S III. Wytłumaczenie może być tylko jedno – w przyszłym tygodniu zobaczymy LG Nexus 4, który zastąpi Galaxy Nexusa. Koreański producent w ten sposób chce najwyraźniej, jak najszybciej „załatać” powstałą lukę w swojej ofercie.

Źródło: GSMArena