Samsung Galaxy Q

Samsung Galaxy Q GT-B9150 z giętkim, podwójnym ekranem zadebiutuje na MWC?

Czy Samsung już za niecałe trzy tygodnie, na targach MWC 2013 – zaprezentuje smartfon z giętkim ekranem, model Galaxy Q GT-B9150?

Samsung Galaxy Q

Na temat GT-B9150 mogliśmy usłyszeć już kilka dni temu. Według specyfikacji, którą znaliśmy do tej pory, urządzenie jest wyposażone w dwurdzeniowy chipset Exynos 5 5250 z 1.7 GHz rdzeniami Cortex-A15 oraz ekran Full HD. Jak się jednak okazuje, GT-B9150 (którego nazwa handlowa to podobno Galaxy Q) – ma mieć podwójny, giętki ekran.

Samsung Galaxy Q

Według niepotwierdzonych informacji, smartfon ma mieć także w zanadrzu 2 GB pamięci RAM, 8 MP i 2 MP kamery oraz najnowszą odsłonę systemu Android – 4.2.1 Jelly Bean. Co ważne, w słuchawce pomimo dużego, podwójnego ekranu nie powinno zabraknąć energii elektrycznej – według przecieku urządzenie ma akumulator o pojemności aż 3,500 mAh.

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo bym chciał, aby koreański producent pokazał Galaxy Q na targach MWC. Jeśli tak się stanie, będzie to z pewnością przełomowe wydarzenie dla rynku smartfonów. Myślicie, że to możliwe?

Źródło: PhoneArena