Samsung Galaxy S IV GT-I9502

Samsung Galaxy S 4 GT-I9502 – kolejne zdjęcia przeciekły do sieci, tym razem są świetnej jakości (aktualizacja)

Jeśli Samsung ma kogoś winić za przeciek Galaxy S IV, to może obwiniać wyłącznie Chińczyków. Opublikowali oni dzisiaj kolejną paczkę zdjęć, dokładnie prezentujących nowego flagowca Samsunga.

Samsung Galaxy S IV GT-I9502

Samsung Galaxy S IV GT-I9502

Fotografie, które możecie tu oglądać, przedstawiają Galaxy S IV GT-I9502, czyli wersję słuchawki z dual SIM, która będzie sprzedawana (najprawdopodobniej) wyłącznie w Chinach. Specyfikację smartfona znamy już dokładnie z poprzednich przecieków. Jest tu 4.99-calowy ekran 1080p, chipset Exynos 5410 z grafiką PowerVR SGX 544MP3, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz 2,600 mAh bateria.

Z nowego przecieku dowiadujemy się także, że szumnie oplotkowywana funkcja przewijania ekranu wzrokiem, nie będzie w SGS4 dostępna. Ma tu za to być „ficzer”, który spauzuje oglądany film, gdy odwrócimy od niego wzrok. Samsung został jednak pod tym względem uprzedzony przez swojego rodzimego konkurenta, firmę LG, której przedstawiciele oświadczyli, że taka sama funkcja będzie dostępna wraz z nową aktualizacją, dla Optimusa G Pro.

Kolejną funkcją, którą koreański producent zaimplementował w S IV, jest Floating Touch, czyli obsługa ekranu urządzenia, bez potrzeby jego dotykania. Działa to na podobnej zasadzie, jak Air View w Note II.

Przypominam, że oficjalna premiera S IV nastąpi już dzisiaj, o północy naszego czasu. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przed nią, większość kart dotyczących nowego flagowca już zostało odkrytych, ale czy na pewno?

Aktualizacja: Na YouTube pojawiły się trzy, kolejne filmy z SGS4 w roli głównej. Tym razem możemy zobaczyć, jak działają funkcje Floating Touch i SmartPause oraz przeglądarka internetowa.

Aktualizacja: Pojawił się kolejny film, który tym razem pokazuje działanie ekranu blokowania S IV.

Źródło: it168


 • Nazir

  Czekam do oficjalnego pokazu i zobaczymy co dalej …. :)

  Najwyższa pora, by flagowiec samsunga był rzeczywiście produktem luksusowym, a nie plastykowym telefonem z mocno przesadzoną elektroniką i niczym się nie wyróżniał od innej tandety plastikowej za 150usd .
  Uważam że jak płacę za smartfon powyżej 2000 zł. to chcę coś dostać na poziomie z klasą i materiały jakie oferuje XperiaZ,Nexus4 lub HtcOne ew. iPhone.
  Era post-plastic może była ciekawa 3 lata temu gdy Samsung miał problem z Apple o prawie wszystko i trzeba było zmienić wygląd na cokolwiek aby nie przypominało iPhone4 .
  Był czas aby w nowym modelu S4 zastosować zmiany a nie tylko hadware.