samsung-galaxy-s-ii-0

Samsung Galaxy S II dostanie ICS już jutro? (aktualizacja: już jest!)

Pojawiła się kolejna nadzieja dla posiadaczy Samsunga Galaxy S II – być może już jutro Wasz smartfon otrzyma Android 4.0 ICS.

samsung galaxy s ii

Właściciele Galaxy S II są ciągle „mamieni” nowymi informacjami, na temat aktualizacji do Android ICS. Ostatnio, filipiński oddział Samsunga poinformował, że oficjalny ICS pojawi się 10 marca – niestety, centrala firmy szybko zdementowała tę informację.

Dzisiaj mamy kolejny news, dotyczący ICS dla S II – tym razem pochodzący z kraju-bazy Samsunga, czyli Korei Południowej. Według informacji, którą podał tamtejszy operator SK Telecom – aktualizacja do Android 4.0 będzie rozpowszechniana już od jutra (czasu koreańskiego). Informacja, którą podał SK Telecom, została napisana na firmowym koncie Twitter – po czym ktoś z pracowników ją szybko usunął.

Nawet jeśli aktualizacja do ICS pojawi się jutro w Korei Płd., to nie oznacza to wcale, że zawita też w tym samym momencie do reszty świata (w tym Polski). Miejmy jednak nadzieję, że Samsung już jutro wypuści ICS w Korei, a w Polsce zobaczymy go krótko potem.

Aktualizacja: Całe szczęście informacja okazała się prawdziwa, gdyż Samsung już rozpowszechnia ICS dla SGS2 – o czym możecie poczytać w komentarzach pod artykułem.

Źródło: The Verge