Orange-logo

Samsung Galaxy S II w Orange jeszcze w tym tygodniu?

Wszystko wskazuje na to, że Samsung Galaxy S II trafi do oferty Orange – jeszcze w tym tygodniu.

Orange

Z wciąż nieoficjalnych informacji wynika, iż PTK Centertel (operator Orange) w swoim magazynie centralnym od poniedziałku ma już pierwszą dostawę Samsunga Galaxy S II. Smartfon ma podobno w ofercie Orange – pojawić się do końca tego tygodnia. Ucieszy to pewnie wszystkie osoby, które czekają z przedłużeniem umowy – właśnie na ten smartfon.

Dotychczas tylko Era i Plus miały w swojej ofercie S II, sieć PLAY ma go „pozyskać” do końca tego miesiąca, a Orange – najwyraźniej jeszcze w tym tygodniu. Co to oznacza dla osób, które chcą kupić Galaxy S II z drugiej ręki? Już teraz widać, że ceny I9100 spadają, na portalach aukcyjnych można już „wyhaczyć” S II za około 1900zł. Jeśli smartfon wejdzie do oferty kolejnego operatora – możemy z całą pewnością spodziewać się kolejnych obniżek cen. Do pełni szczęścia potrzeba nam tylko S II w sieci PLAY.

Niniejszej informacji proszę nie traktować jako pewnika, ale jako plotkę. Swoją drogą, ciekawe, czy Orange tradycyjnie oszpeci swoje Galaxy S II pomarańczowym, kanciastym logiem firmy.

Źródło: Własne