Samsung-Galaxy-S-II-QWERTY-0

Samsung Galaxy S II z klawiaturą QWERTY

Samsunga Galaxy S II w Europie mamy już od dawna, w Ameryce Północnej smartfon nadal nie jest dostępny – wygląda jednak na to, że Samsung przygotował na tamtejszy rynek coś specjalnego.

Samsung Galaxy S II - QWERTY


Samsung wypuści na rynek model Galaxy S II – który będzie wyposażony w pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY. Galaxy S II z QWERTY pojawi się najprawdopodobniej w ofercie amerykańskiej sieci AT&T. Smartfon został oznaczony jako SGH-I927, niestety nie wiadomo jeszcze, jaką nazwę handlową będzie nosić – prawdopodobne jest, że będzie to AT&T Galaxy Attain, albo Galaxy S II Pro. Poniżej możecie oglądać zdjęcia tego urządzenia, łącznie z wynikami testów w benchmarkach Linpack i Quadrant.

Wszystko wskazuje na to, że poza dołożoną czterorzędową klawiaturą QWERTY – nowy Samsung nie będzie się różnić niczym, od Galaxy S II. SGH-I927 zostanie więc wyposażony w 1.2GHz, dwurdzeniowy procesor, 1GB RAM, 4.3-calowy ekran Super AMOLED Plus, 8MP kamerę główna i 1.9MP do wideorozmów. Całość ma działać oparta o system Android 2.3.4 Gingerbread.

SGH-I927 powinien pojawić się w USA już w sierpniu, niestety nic w tej chwili nie wiadomo nt. ceny tego urządzenia. Nie liczyłbym również na to, że pojawi się on kiedyś oficjalnymi kanałami w Europie – chociaż kto wie, Samsung na pewno by na tym nie stracił, jest przecież wiele osób, które wyżej stawia fizyczne klawiatury, niż wirtualne.

Źródło: BGR