Samsung Galaxy S III – kolory

Samsung Galaxy S III i Note II zamiast Android 4.2.2 dostaną od razu wersję 4.3? (aktualizacja)

Według najnowszych plotek koreański producent dla niektórych swoich urządzeń pominie aktualizację do Androida 4.2.2. Zamiast tego posiadacze Galaxy S III i Note II od razu dostaną “Zielonego Robocika” w wersji 4.3.

Samsung Galaxy S III - kolory

Z dotychczasowych informacji wynikało, że Samsung Galaxy Note II i Galaxy S III oczekują w tej chwili na aktualizację do Androida w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Okazuje się jednak, że Koreańczycy “przeskoczą” ten upgrade i od razu wypuszczą upgrade do Android 4.3 JB. Anonimowa osoba, która jest autorem niniejszej informacji twierdzi także, że Samsung zaktualizuje Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy Note 2 oraz niezaprezentowanego jeszcze Galaxy Note 3 do wersji 5.0 Key Lime Pie.

Pamiętajcie oczywiście, że są to nieoficjalne i w żaden sposób niepotwierdzone informacje. Zresztą Google przecież jeszcze nawet oficjalnie nie zaprezentowało Androida 4.3. Co więcej, firma z Mountain View nawet nie wspomniała, że kolejną wersją po 4.3, będzie 5.0 Key Lime Pie. Być może Google oznaczy kolejne aktualizacje w jeszcze inny sposób, np. 4.5, 4.6 itp.

Oczywiście nie mam żadnych wątpliwości, że Samsung zaktualizuje S III, Note II oraz S4 do wersji 4.3 i Key Lime Pie. Pytanie jakie się samo nasuwa brzmi, kiedy w takim razie Koreańczycy chcą wypuścić Andka 4.3 dla tych urządzeń? Szczerze mówiąc mam cichą nadzieję, że nastąpi to już niebawem, na krótko po prezentacji nowej wersji tego OS’a przez Google.

Aktualizacja: Informację na temat przeskoczenia przez Note II aktualizacji do 4.2.2 na rzecz 4.3 potwierdził dzisiaj australijski operator Telstra. Wszystko wskazuje więc na to, że Samsung faktycznie chce darować sobie aktualizowanie swoich smartfonów do Androida 4.2.2. Zamiast tego do dyspozycji użytkowników będzie od razu Jelly Bean w wersji 4.3. Niestety nikt nie wie, kiedy koreański producent ma zamiar opublikować ten upgrade.

Źródło: CNET


 • klaudia

  Dajcie spokoj weszla nowa aktualizacja na samsung galaxy s 3 teraz mam problem poniewaz zawiera wiele bledow nie moge otworzyc kataktow ani wbic numeru poniewaz program automatycznie sie zamyka teraz glowkuje jak wgrac spowrotem starego androida

 • Arek

  Gdyby wymieniane urządzenia źle funkcjonowały lub były powody do poprawek, to oczywiście bym się niepokoił. Ale w sytuacji gdy Note2, oczarowuje mnie swoja poprawnością działania, do Androida 4.2.2, wcale się nie palę

 • Guto

  Ja uważam, że to kolejne mydlenie oczu ze strony „osób od samsunga”. Cała ta opera mydlana „aktualizacja do 4.2.2”, już chyba wszystkich znudziła. Prawdopodobnie s3 i note 2 są zbyt dużą konkurencja dla s4 i stąd te opóznienia. Niebawem wchodzi note 3 i pewnie myślą, że jak jak puszczą kolejną „wiadomość” o przeskoku do w/w do androida 4.3 to będzie ok. Ale nie jest ok, ja się pożegnam w przyszłości z samsungami, teraz kolej na nexusy.
  Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, jak samsung tak traktuje ponad 50 milonów urzytkowników s3 i note2 to komu potem sprzeda s5 i note4, bo po takiej farsie rekordów raczej nie bedze.