Samsung-Galaxy-S-III-przeciek-wietnam-0

Samsung Galaxy S III na filmie wideo?

W sieci pojawił się nowy przeciek, dotyczący smartfona Samsung GT-i9300 – czy to Galaxy S III?

Samsung Galaxy S III

Wietnamska strona Tinhte opublikowała w internecie film, na którym widać smartfon Samsung GT-i9300. Urządzenie o oznaczeniu GT-i9300 mogliśmy już zobaczyć kilkakrotnie – jednak nadal do końca nie wiemy, czy jest to Galaxy S III, czy może inny smartfon. Zapraszam do obejrzenia wietnamskiego filmu z GT-i9100 w roli głównej.

Jak mogliście zobaczyć, film dość szczegółowo przedstawia urządzenie. Jeśli specyfikacja się potwierdzi, to Galaxy S III będzie wyposażony w 4.6-calowy ekran o rozdzielczości 720×1184 pikseli (320 DPI), czterordzeniowy procesor 1.4GHz, 1GB RAM, 8MP kamerę oraz 16GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia kartą microSD).

Według Tinhte – urządzenie jest zasilane baterią o pojemności 2,050mAh, posiada moduł NFC oraz oczywiście Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Portal Engadget pokusił się nawet o zapytanie do Samsunga o oficjalny komentarz, niestety jedyne co portal uzyskał, to niniejsze oświadczenie:

„Będziemy mogli powiedzieć więcej na 2012 Samsung Mobile Unpacked.”

Jeśli komuś nie podoba się wygląd urządzenia to proszę pamiętać, iż smartfon został zmontowany w tzw. obudowę testową a finalny wygląd może być zupełnie inny. Wszystkiego dowiemy się najprawdopodobniej 3 maja w Londynie.

Aktualizacja: Wielu użytkowników, jak i kilka wcześniejszych przecieków sugeruje, że model który widać na filmie – to nie SGS3, lecz Samsung Galaxy M.

Źródło: Engadget