Samsung Galaxy S III oficjalnie w maju?
Koreański portal Electronic Times News opublikował kolejne plotki, dotyczące Galaxy S III. Według nich – premiera „trójki” już w maju.
Po wielu plotkach i domysłach – Samsung oficjalnie oświadczył, iż nie będzie premiery Galaxy S III na targach MWC w Barcelonie. Zaraz po tym pojawiło się jednak pytanie – kiedy w takim razie Samsung zaprezentuje S III? Portal Electronic Times News podaje, iż oficjalną prezentacje nowego, flagowego smartfona Samsunga, zaplanowano na maj.
Koreański portal zdradza też nieco, na temat specyfikacji S III. Według niego – Galaxy S III będzie wyposażony w czterordzeniowy procesor, oraz aparat foto o rozdzielczości „zaledwie” 8MP (co nie do końca zgadza się z wcześniejszymi plotkami, które mówiły o 12MP). Co ciekawe, smartfon ma mierzyć mniej, niż 7mm grubości. Oczywiście niniejsze informacje proszę traktować, jako zwykłe domysły. Niestety, na rozstrzygnięcie wszystkich plotek, będziemy musieli poczekać do oficjalnej premiery S III.
Źródło: Pocketnow
Podobne Artykuły