Android – downloader

Samsung Galaxy S III przyjazny modyfikacjom

Podstawową zaletą większości urządzeń z systemem Android – jest łatwość, z jaką można modyfikować ich firmware. Jak się okazuje, Samsung dobrze o tym wie, co udowadnia modelem Galaxy S III.

Android - downloader

W sieci pojawiło się nowe nagranie wideo, które daje nadzieje na łatwość modyfikowania Samsunga Galaxy S III. Jeśli kiedykolwiek wgrywaliście nowy firmware do swojego smartfona to wiecie, że aby to zrobić, trzeba odpalić tzw. „Download Mode”, czyli specjalny tryb dzięki któremu telefon czyta nowe oprogramowanie.

Niemiecki portal Androidnext.de opublikował film, na którym widać „Download Mode” Samsunga Galaxy S III. Co ciekawe, instrukcja napisana przez Samsunga, umieszczona w samym „Download Mode” zawiera m.in. tekst „If you want to download custom OS, press the volume up key.” – co tłumaczymy na „Jeśli chcesz wgrać niestandardowy OS, wciśnij przycisk zwiększania głośności.”. Nie muszę chyba tłumaczyć, iż taki komunikat jednoznacznie wskazuje, że Samsung nie zamierza robić żadnych problemów z wgrywaniem nieoficjalnych, gotowanych ROMów do Galaxy S III.

Film, o którym była mowa w artykule możecie obejrzeć poniżej.

Źródło: PhoneArena