samsung galaxy s iii – kolory

Samsung Galaxy S III teraz w czterech nowych kolorach

Galaxy S III, czyli najgorętszy obecnie smartfon z Androidem na rynku – od teraz będzie dostępny w czterech, zupełnie nowych kolorach.

samsung galaxy s iii - kolory


Samsung rozpoczyna dostawy SGS3 w nowych kolorach: Amber Brown (bursztynowy brąz), Garnet Red (granatowa czerwień), Sapphire Black (szafirowa czerń) oraz Titanium Grey (tytanowy szary). Potwierdziły się więc także wcześniejsze plotki, iż do sprzedaży wejdzie S III w kolorze czarnym. Przypominam, że obecnie na rynku dostępne są jedynie dwie wersje kolorystyczne Galaxy S III – Marble White (marmurowa biel) oraz Pebble Blue (kamienny błękit). Nowe kolory możecie podziwiać w poniższej galerii.

Samsung nadał nawet znaczenie każdemu z kolorów. Brązowy jest według koreańskiego producenta klasycznym, organicznym kolorem. Czerwony to delikatność i elegancja. Czerń symbolizuje głębokie wyrafinowanie, natomiast szary – inteligencję.

  • Amber Brown – zainspirowany tajemniczym i niepowtarzalnym klejnotem, który miał wewnątrz zawierać tajemnice ziemi. Głęboki i bogaty kolor bursztynowego brązu redefiniuje klasyczny kolor i podkreśla piękno organicznego designu Galaxy S III.
  • Garnet Red – rzadki i specjalny, Almandyn był klejnotem noszonym jako amulet przez starożytnych Egipcjan, którzy wierzyli, że kamień ma moc ochronną. Czerwony granat to delikatność i elegancja Almandynu – zgodna ze smukłą i organiczną linią Galaxy S III.
  • Sapphire Black – kolor, który do elegancji i wyrafinowania, dodaje tajemniczej mocy czarnych kamieni. Szafirowa czerń jest inspirowana kamieniami, używanymi przez starożytnych mieszkańców Indii i Persji dla ochrony. Wierzyli oni, że kamień ten potrafi wzmocnić czyjąś siłę woli.
  • Titanium Grey – zainspirowany kolorem inteligencji, ciekawości i intuicji, czyli szarym. Wszystkie cechy koloru szarego są zawarte w designie Galaxy S III. Tytanowy szary wyraża poczucie nowoczesności i mądrości, dodając przy tym smartfonowi elementu futurystycznego.

Niestety nie wiadomo, kiedy nowe kolorki dotrą do Polski. Samsung ostrzega, że dostępność kolorów może być uzależniona od kraju/sklepu/operatora itp. Miejmy jednak nadzieję, że wszystkie kolory zobaczymy i w naszym kraju. Moim faworytem jest szafirowa czerń i granatowa czerwień, a Wam jaki kolor przypadł do gustu?

Źródło: Samsung, PhoneArena