samsung-galaxy-s-iii-render-0

Samsung Galaxy S III wystartuje w kwietniu

Samsung Galaxy S III to obok iPhone 5 – najbardziej oczekiwany smartfon tego roku. Według najnowszych informacji – zobaczymy go już w kwietniu.

samsung galaxy s iii

ZDNet Korea, po rozmowie z Cheil Worldwide (agencja marketingowa Samsunga), podało informację, że to właśnie na kwiecień – Samsung wraz z Cheil Worldwide przygotowuje kampanię, promującą Galaxy S III w UK. Reasumując – to właśnie w kwietniu powinniśmy ujrzeć Samsunga Galaxy S III na europejskich półkach sklepowych. Informacja nie ma oczywiście charakteru oficjalnego, więc radzę studzić wszelką radość – i zaczekać na oficjalną prezentację od Samsunga.

Gdyby ktoś nie był na bieżąco – przypominam, że według najnowszych plotek, S III będzie wyposażony w czterordzeniowy procesor Exynos 1.5GHz, ogromny 4.8-calowy ekran o rozdzielczości FullHD 1080p, 8MP kamerę główną i 2MP kamerkę przednią. Urządzenie ma oczywiście działać pod kontrolą Android 4.0 ICS, oraz posiadać ceramiczną obudowę (cokolwiek to znaczy).

Gdyby ktoś się zastanawiał – obrazek na początku artykułu to tylko przypuszczalny render S III, który może nijak się mieć do rzeczywistego wyglądu SGS3.

Źródło: ZDNet Korea, BGR