Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV zaprezentowany na filmie wideo

Samsungowi w tym roku kiepsko wychodzi utrzymywanie tajemnicy, na temat swojego nowego flagowca, Galaxy S IV. Tym razem w sieci pojawił się film, prezentujący ten nowy smartfon.

Samsung Galaxy S IV

Chińczycy okazują się najlepszym źródłem, jeśli chodzi o przecieki na temat Galaxy S IV. Ta zaradna nacja tym razem do sieci wypuściła nagranie wideo, prezentujące nowego flagowca Samsunga. Możecie na nim dokładnie zobaczyć, jak Galaxy S IV GT-I9502 (w wersji z dual SIM) będzie wyglądać.

Nie da się ukryć, że jeśli urządzeniem z nagrania jest faktycznie S IV, to Samsung zbytnio się nie wysilił nad jego designem. Smartfon wygląda bardzo podobnie do Galasy S III. Mamy tu podobne, zaokrąglone rogi i połyskliwy plastik. Wszystko wydaje się wręcz identyczne, poza frontem S 4, na którym jest ogromny ekran, wokół którego umieszczono zmniejszoną ramkę. Niestety wszystko wskazuje też na to, że urządzenie będzie zaopatrzone wyłącznie w głośnik mono, nad czym mocno ubolewam.

Operator kamery wykonał kawał dobrej roboty dając nam szansę poznania SGS4. Niestety w późniejszej części filmu osoba nagrywająca trochę się pogubiła i wideo traci ostrość. Jeśli macie jakieś przemyślenia nt. S4 zaprezentowanego na filmie, nie krępujcie się nimi podzielić w komentarzu pod tekstem.

Źródło: PhoneArena