Samsung-Galaxy-S-WiFi-3-6-0

Samsung Galaxy S WiFi 3.6 – kolejne dziwadło

Jeśli myśleliście, że wczoraj zaprezentowany Samsung Galaxy Note jest dość dziwnym urządzeniem, to chyba jeszcze nie słyszeliście o Samsungu Galaxy S WiFi 3.6.

Samsung Galaxy S WiFi 3.6

Samsung Galaxy S WiFi 3.6 może i wygląda, jak przeciętny smartfon z systemem Android – ale nim nie jest. 3.6 to urządzenie pozbawione całkowicie łączności sieci komórkowych, nie posiada wcale modułu GSM. Można też pomyśleć, że Samsung Galaxy S WiFi 3.6 jest dosłowną kopią smartfonu Galaxy S – a tak też nie jest. Urządzenie co prawda kształtem przypomina Galaxy S, ale ma mniejszy, 3.6-calowy ekran.

Galaxy S WiFi 3.6 został oparty o system Android 2.3 Gingerbread, posiada wbudowany 1GHz procesor TI, oraz 8GB lub 16GB pamięci wewnętrznej (w zależności od wariantu). Jeśli chodzi o łączność, to urządzenie opiera się wyłącznie na Wi-Fi.

Do czego może służyć takie dziwadło? Nie jest to ani tablet, ani smartfon – tylko swego rodzaju panel dostępowy, może po prostu PDA? Ile ma kosztować ten „niewypieczony” Galaxy S? 8GB wersję wyceniono na $242 (ok. 700zł), natomiast wersja 16GB ma kosztować $275 (ok. 800zł).

Źródło: Pocketnow