Samsung Galaxy S4 Active

Samsung Galaxy S4 Active pojawił się na krótkim wideo

Samsung Galaxy S4 Active nie miał jeszcze swojej premiery, ale już wczoraj mogliśmy oglądać go na zdjęciach, do których dzisiaj dołączyło krótkie nagranie wideo z jego udziałem. Film niestety nie zdradza nam niczego nowego, chociaż jego autor już tak.

Samsung Galaxy S4 Active

Autor nagrania wprowadza nam spore zamieszanie, gdyż według niego Samsung Galaxy S4 Active I9295 działa w oparciu o dwurdzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro. Nie zgadza się to z wcześniejszymi przeciekami, według których miał się w nim znaleźć czterordzeniowy układ (prawdopodobnie Snapdragon 600) o taktowaniu 1.9 GHz oraz grafika Adreno 320. Oczywiście dzięki nagraniu potwierdza się m.in. to, że S4 Active będzie zaopatrzony w metalową obudowę, której boki są (dla lepszego uchwytu) gumowane.

Oczywiście na weryfikację wszystkich tych rewelacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. S4 Active zostanie oficjalnie zaprezentowany najprawdopodobniej w połowie czerwca (a nie pod koniec maja, jak informowałem wcześniej), wraz z innym wariantem S4 – Galaxy S4 mini.

Osobiście jakoś mocno wątpię, że Samsung do sklepów wypuści S4 Active, wyposażonego w te same podzespoły co podstawowy S4. Pewne parametry (jak np. kamera) zostaną na pewno “obcięte”. Spodziewam się także, że dzisiejszy przeciek mówi prawdę i w Active znajdziemy zaledwie dwurdzeniowy procesor. Z osądem smartfona wstrzymajmy się jednak do czerwca.

Źródło: YouTube