Samsung Galaxy S4 Active – pod wodą

Samsung Galaxy S4 Active w nowym kolorze

Ze stajni Samsung praktycznie codziennie docierają do nas nowe przecieki, na temat niezaprezentowanych jeszcze produktów. Tym razem mamy okazję podziwiać Galaxy S4 Active w kolorze turkusowym. Zdjęcia potwierdzają także wodoszczelność urządzenia.

Samsung Galaxy S4 Active

Gdyby ktoś zapomniał to przypominam, że Samsung na 20 czerwca zwołuje w Londynie konferencję, gdzie zaprezentuje kilka swoich nowych produktów. Wśród nich powinien się znaleźć m.in. kolejny wariant Galaxy S4, model Galaxy S4 Active.

Dzisiejsze zdjęcia kolejny raz potwierdzają nam istnienie tego urządzenia, tym jednak razem możemy je obejrzeć w ładnym, turkusowym kolorze. Na jednym ze zdjęć widać UI kamery, a wśród możliwych, predefiniowanych ustawień jest “Aqua”, czyli funkcja zdjęć podwodnych. Oczywiście, aby robić zdjęcia w wodzie urządzenie musi być wodoszczelne i posiadać odpowiedni certyfikat (prawdopodobnie IP68, który świadczy o tym, że smartfon można bez przerwy trzymać nawet w metrowej wodzie).

Samsung Galaxy S4 Active - tył

Specyfikacja Galaxy S4 Active nie jest jeszcze w pełni potwierdzona. Nie wiadomo, czy i w jakim stopniu koreański producent “obetnie” parametry urządzenia, w stosunku do S4 (jedyne, co ciągle przewija się w plotkach, to 8 MP zamiast 13 MP aparat). Reszta potencjalnych podzespołów, to chip Snapdragon 600 z czterordzeniowym prockiem Krait 300, taktowanym częstotliwością 1.9 GHz, 2 GB RAM, 5-calowy ekran Full HD Super AMOLED, 2,600 mAh bateria oraz oczywiście Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean.

Źródło: Twitter (@evleaks)