Samsung Galaxy S4 Advance – front, francuski Orange

Samsung Galaxy S4 Advance ze Snapdragonem 800 trafił do Francji

Samsung Galaxy S4 Advance (model numer I9506), wyposażony w chipset Snapdragon 800, trafił właśnie do oferty francuskiego oddziału operatora sieci komórkowej Orange. Czy sprzęt od zwykłej „Czwórki” różni się wyłącznie rodzajem zamontowanego chipu?

Samsung Galaxy S4 Advance - front, francuski Orange

Galaxy S4 Advance już w zeszłym miesiącu pojawił się w Niemczech. Wygląda więc na to, że Samsung stale poszerza jego dostępność, nie zdziwię się więc, jeśli urządzenie trafi wkrótce także do oferty naszych operatorów.

Jak sami widzicie, sprzęt został nazwany podobnie jak następca pierwszego flagowca Samsunga, Galaxy S Advance. To trochę dziwne, bo do tej pory znaliśmy tą odmianę S4 jako Galaxy S4 LTE-A. Mimo wszystko trzeba przyznać, że „Advance” brzmi trochę lepiej.

Samsung Galaxy S4 Advance - rzut, francuski Orange

Jak oczywiście wiecie, I9506 działa w oparciu o chip Qualcomm Snapdragon 800, wyposażony w cztery rdzenie Krait 400, taktowane zegarem 2.3 GHz oraz grafikę Adreno 330. Do zestawu dochodzi też to, czego klasycznemu Galaxy S4 brakowało, czyli obsługa 4G LTE w najnowszym standardzie, wspierającym pobieranie danych z prędkością nawet 150 Mbps. To w zasadzie wszystkie zmiany, jakimi dysponuje Galaxy S4 Advance w porównaniu do Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4 Advance - tyl

Francuski klienci mogą już w tej chwili zamawiać Galaxy S4 Advance u tamtejszego operatora Orange oraz w sklepie Amazon, gdzie w ofercie bez blokady SIM-lock kosztuje 630€, czyli ok. 2650 zł. Dla porównania Galaxy S4 I9505 jest w cenie 450€ (ok. 1900 zł), czyli znacznie taniej.

Źródło


 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Hahah kolejny bubel który skończy w koszu za rok i zero aktualizacji wsparcia poprawek … że ten szmelc od Samsung jeszcze ludzie chcą kupować skuszeni reklamą i nie patrzą na koszty

 • wiek

  kolejny kotlet odgrzewany i ‘n’ wersja s4, ja dziękuje

  • http://smartfan.pl/ Noob

   To prawda, jednak u operatorów takie Samsungi nieźle się sprzedają. Ciekawe, czy w przyszłym roku Samsung Galaxy S5 będzie znowu miał stary, połyskliwo-plastikowy design :)