Android 4.4 KitKat – logo przed firma

Samsung Galaxy S4 i Galaxy Note 3 dostaną KitKat w styczniu

W sieci pojawił się wątpliwej wiarygodności dokument, według którego Samsung zaktualizuje smartfony Galaxy Note 3 i Galaxy S4 do Androida 4.4 KitKat już w styczniu. Przeciek ujawnia także, kiedy na swojego KitKata mogą liczyć posiadacze Galaxy Note II i Galaxy S III.

Samsung - terminarz aktualizacji do KitKat dla Note 3 i S4

W zasadzie nie mamy żadnych oficjalnych informacji, które mogłyby potwierdzić prawdziwość powyższego dokumentu. Równie dobrze ktoś mógł stworzyć sobie taki świstek papieru na drukarce i go sfotografować, wypuszczając jako rzekomo prawdziwą informację. Mimo wszystko, jeśli dane zawarte w tabeli są prawdziwe, Galaxy S4 i Galaxy Note 3 dostaną swój Android 4.4 KitKat już w styczniu 2014. Oczywiście nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że S4 i Note 3 dostaną KK, jednak kwestię terminu musimy jeszcze potwierdzić.

To nie wszystko, bo w tabelce znalazł się też Samsung Galaxy S III oraz Galaxy Note II. Te już ponad roczne urządzenia również mogą liczyć na upgrade, który nastąpi na przełomie marca i kwietnia 2014 roku. Jeśli informacja jest prawdziwa, jest to świetna wiadomość dla wszystkich posiadaczy tych urządzeń, które najwyraźniej nie zostały zapomniane przez Koreańczyków. Mimo wszystko na swojego KitKata właściciele S III i Note II będą musieli poczekać dość długo, bo w najlepszym przypadku ponad 4 miesiące.

Miejmy nadzieję, że podczas wypuszczania upgrade’u obejdzie się bez problemów, których doświadczyli użytkownicy S III, kiedy to Samsung aktualizował ich smartfony do Androida 4.3. Samsung z powodu wielu niedoróbek musiał wstrzymać update i zająć się łataniem bugów.

Źródło


 • Jaś

  To ja wydrukowałem ,każdy może to zrobić i focie walnac , pozyjemy zobaczymy . Mam N2 następny tylko Nexsus , jak dla mnie

 • Adrian

  Witam z tego co widzialem to i SGA NOTE 2 ma dostac Androida 4.4 KIT KAT na przełomie marca – kwietnia przyszłego roku. Wiecie coś wiecej na ten temat czy żeczywiście ma byc taka aktualizacja na ten model telefonu?

  • http://smartfan.pl Noob

   Oprócz plotek na ten temat nie ma żadnych konkretów, terminy mogą się więc okazać bardzo „płynne” i równie dobrze upgrade dla tych urządzeń może wyjść znacznie później.

 • Nazir

  W związku z brakiem poprawek aktualizacji dla SGS2 , mówię Samsung nie i nigdy więcej żadnego androsyfu od tej firmy .

  Kupiłem Nexus’5 i jestem bardzo zadowolony…. do tego mój pierwszy smartfon od 2,5 roku który trzymał się na maksymalnym obciążeniu baterii około 25 godzin gdy Galaxy 2 szt. padały po 8 godzinach na identycznym ustawieniu

  • wiek

   Ciekawa informacje piszesz o baterii gdzie na innych forach skarżyli się iz bateria jest bardzo słabą. Niech by n5 wytrzymał 16 godz to będzie super gdyż i tak ladowalem co noc mojego s2

   • http://smartfan.pl Noob

    Znam kogoś z Nexusem 5, na LTE ciężko jest osiągnąć taki rezultat, bo przy normalnym używaniu bateria siada po 12 godzinach. Wystarczy jednak smartfon przestawić na 3G albo 2G – i już czas na baterii wydłuża się do grubo ponad doby.

   • Nazir

    @wiek
    Powiem ci kto pisze farmazony i bzdury … zawsze Ci sami co nigdy nie mieli Niexu’5 lub Windows Phone a telefon wycięty z gazety lub maja go na YT pokemony 😀

    Trolle hejterzy a ich wiedza to wirtualne pierdoły…

    Mam fizycznie nowiutki Nexus’5 od 4 dni i widzę jak mi bateria trzyma długo a jak mam w przypadku posiadanego SGS2 lub Mini Galaxy

    Nie mam powodu ściemniać i pisać bzdur …. smartfon jest ustawiony na pocztę z Outlook i Gmail synch push .
    Dzwonię , odbieram tel. kilka sms w ciągu dnia i trochę net przeglądam jak jadę przez Warszawę 30-60 min.
    Non stop włączone WiFi na ruter domowy

    Nie gram w głupawe gry dla 10 latków jak inni , syf odinstalowany i nic nie działa w tle z wyjątkiem systemowych ustawień …. i sprzątanie :)

 • wiek

  ciut trochę nie na temat choć jest element wspólny……wczoraj tj. 21.11, ok 23.00 mój nexus 7 2013 otrzymał andka 4.4 przez ota :)

  • http://smartfan.pl Noob

   Gratulacje! :)

   • wiek

    dzięki :) ale nie chodzi tu o gratulacje tylko INFORMACJE DLA INNYCH, iż sprawa aktualizacji „jest już u nas”