Samsung Galaxy S4 Black Edition – front i tył

Samsung Galaxy S4 i Galaxy S4 mini teraz także w „Black Edition”

Zgodnie ze swoją tradycją odświeżania starych produktów, Samsung wprowadza do sprzedaży modele Galaxy S4 oraz Galaxy S4 mini w wersji „Black Edition”. Jeśli jednak myślicie, że smartfony oprócz nowego wyglądu dostały także nową specyfikację – to niestety będę was musiał w tej kwestii rozczarować.

Samsung Galaxy S4 Black Edition - front i tył

Samsung Galaxy S4 Black Edition

Samsung najwyraźniej uznał, że jego „nowatorski” design z phabletu Note 3 warto przenieść także na inne produkty. Stąd zrodziła się myśl, aby również Galaxy S4 oraz Galaxy S4 mini dostały swoje imitacje skóry naturalnej.

Na fotografiach, które widzicie w niniejszym tekście, możecie zobaczyć zarówno Galaxy S4 Black Edition, jak i Galaxy S4 mini Black Edition. Według mnie te czarne urządzenia prezentują się bardzo fajnie, co jednak nie zmienia faktu, że nadal są zbudowane z plastiku („skórzana” pokrywa z tyłu urządzenia to tak naprawdę plastik stylizowany na skórę).

Samsung Galaxy S4 mini Black Edition - front i tył

Samsung Galaxy S4 mini Black Edition

Taka zmiana na pewno ucieszy te osoby, które chciały kupić Galaxy S4 lub Galaxy S4 mini, ale odstraszał je połyskliwy i podatny na palcowanie plastik, z którego zbudowano sprzęty. Niestety oprócz zmian w designie, wnętrza urządzeń nie uległy żadnym zmianom.

Samsung Galaxy S4 Black Edition już w lutym trafi do rosyjskich sklepów (i prawdopodobnie także na inne rynki) w cenie 660$ (ok. 2075 zł). Mniejszy i słabszy brat S4, model Galaxy S4 mini Black Edition pojawi się tam w także w lutym, w cenie 460$ (ok. 1445 zł). Kiedy i czy w ogóle te dwie nowe słuchawki trafią do Polski? Tego w tej chwili nie wiadomo.

Aktualizacja (7.II.2014): Teraz już wiemy, że obydwa smartfony w wersji „Black Edition” pojawią się w sklepach na całym świecie. Profile urządzeń zostały dzisiaj opublikowane także na globalnej stronie Samsunga.


 • HB3

  Nie wiadomo może czy do kupienia osobno będzie ta tylna klapka do s4 mini? :)

  • http://smartfan.pl/ Noob

   W to nie wątpię zupełnie – już teraz są dostępne aluminiowe pokrywy, pojawienie się pseudo-skórzanych to kwestia czasu.

 • px

  Świetnie wyglądają! W mojej opinii o wiele lepiej od wersji standardowej.