Samsung Galaxy S4 Mini La Fleur

Samsung Galaxy S4 Mini La Fleur zaprezentowany

Samsung postanowił zasilić stylistyczną serię smartfonów o wymownej nazwie La Fleur o kolejne urządzenie. Tym razem koreański producent zadecydował, by upiększyć Galaxy S4 Mini, który w nowej wersji trafi na półki sklepowe już na początku przyszłego roku.

Samsung Galaxy S4 Mini La Fleur

Samsung S4 Mini La Fleur ma kosztować $568 (€417), czyli blisko 140 dolarów więcej od podstawowej wersji. Cena jest zdecydowanie zawyżona i chyba raczej nikt nie ma wątpliwości, że słuchawka nie jest warta tej ceny. Jednak z pewnością znajdą się miłośnicy (a raczej miłośniczki) kwiecistych wzorów, którzy wejdą w posiadanie tego modelu.

Doniesienia wskazują również na to, że w pierwszych tygodniach 2014 roku Samsung Galaxy S4 Mini zadebiutuje także w czarnej wersji kolorystycznej. Oczywiście bez zmian pozostanie specyfikacja techniczna urządzenia. Słowem przypomnienia – Galaxy S4 Mini posiada ekran Super AMOLED o przekątnej 4,3 cala, 1,5GB pamięci RAM oraz procesor Snapdragon 400. W chwili obecnej słuchawka ta działa pod kontrolą systemu Android Jelly Bean, jednakże aktualizacja do wersji KitKat może ukazać się krótko po premierze nowych wariantów kolorystycznych urządzenia.