Samsung Galaxy S4 mini

Samsung Galaxy S4 mini pojawił się na stronie Samsung Apps

Oficjalna premiera Galaxy S4 mini (GT-I9195) jest teraz bliżej, niż nam się mogło wydawać. Na oficjalnej, samsungowej stronie Samsung Apps, pojawiło się zdjęcie prezentujące właśnie ten smartfon.

Samsung Galaxy S4 mini

Samsung Galaxy S4 mini już co prawda niejednokrotnie pojawiał się na nieoficjalnych zdjęciach, jednak jeszcze nigdy nie mogliśmy go oglądać na oficjalnej stronie Samsunga. Szkoda tylko, że na łamach strony Samsung Apps, oprócz zdjęcia nie pojawiły się żadne informacje, dotyczące Galaxy S4 mini (GT-I9195). Nadal więc nie możemy być pewni, jaką specyfikacją będzie dysponować ten smartfon.

Samsung Galaxy S4 mini w Samsung Apps

Całe szczęście, dzięki wcześniejszym plotkom wiemy, że Galaxy S4 mini będzie posiadał m.in. dwurdzeniowy procesor, 4.3-calowy ekran Super AMOLED qHD (960×540 pikseli), 8 megapikselową kamerę, 2,100 mAh baterię, a wszystko ma działać pod kontrolą systemu Android 4.2 Jelly Bean.

Oczywiście nadal nie znamy dokładnej daty, kiedy Samsung zaprezentuje swój nowy smartfon. Jeśli jednak koreański producent już umieszcza profile swojego nowego produktu na własnych stronach, to może to oznaczać, że prezentacja nastąpi w ciągu góra miesiąca. Czy Samsung zwoła w tym celu specjalną konferencję? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Jego prezentacja będzie raczej mieć charakter informacji prasowej i niczego więcej. Ja jestem jednak ciekaw, jak ma wyglądać cena Galaxy S4 mini i czy jego kupno będzie opłacalne.

Źródło: SammyHub