Samsung Galaxy S4 mini

Samsung Galaxy S4 mini znowu pojawił się na zdjęciach

Na temat Samsunga Galaxy S4 mini wiemy już co nieco, gdyż mogliśmy już trochę o nim wcześniej poczytać. Tym razem w internecie pojawił się cały zbiór zdjęć, przedstawiających tę miniaturową wersję Samsunga Galaxy S4.

Samsung Galaxy S4 mini

Galaxy S4 (po lewej) i Galaxy S4 mini (po prawej).

Jak możecie zobaczyć na niniejszych zdjęciach, design S4 mini jest bardzo zbliżony do tego, który znamy z Galaxy S4. Mamy tu tą samą, plastikową obudowę z charakterystyczną teksturą oraz pseudo-metalową ramkę po bokach smartfona.

Jak się zapewne domyślacie, specyfikacja S4 mini praktycznie nie przypomina tej z S4. Urządzenia, chociaż zbliżone do siebie wyglądem, są zupełnie odmienne jeśli chodzi o „bebechy”. Według plotek, S4 mini ma na swoim pokładzie 4.3-calowy ekran qHD Super AMOLED, o zagęszczeniu pikseli wynoszącym 256 ppi. Smartfon posiada też 1.6 GHz, dwurdzeniowy procesor, 1 GB RAM, 8 MP kamerę z tyłu oraz oczywiście najnowszą (póki co) wersję systemu Android, 4.2.2 Jelly Bean.

Z ostatnich doniesień wynika, że S4 w wariancie mini, zostanie oficjalnie zaprezentowany już pod koniec tego miesiąca. Teraz oczywiście jeszcze nie wiadomo, kiedy smartfon trafi do Polski i ile będzie kosztował. Możemy się jednak domyślać, że kwota ta będzie oscylować w okolicach 1000 zł.

Przypominam, że S4 mini to nie jedyne urządzenie, które Samsung ma zamiar pokazać w tym miesiącu. Podczas oficjalnej prezentacji powinniśmy zobaczyć także wytrzymałego Galaxy S4 Active oraz kamerę/smartfon Galaxy S4 Zoom. Jak widzicie, jest na co czekać.

Źródło: GSMArena