Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190

Samsung Galaxy S4 Zoom, S4 mini i S4 Active, zostaną zaprezentowane pod koniec maja

Samsung to bardzo aktywny producent, który ciągle stara się podtrzymywać szum medialny na swój temat. Podobnie jest i tym razem, gdyż w sieci pojawiły się plotki, na temat prezentacji kolejnych, trzech mobilnych produktów Koreańczyków.

Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190

Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190

Według nieoficjalnych informacji, którymi dysponowaliśmy do tej pory, Galaxy S4 Zoom miał pojawić się dopiero w okolicach wakacji, natomiast S4 Active i S4 mini, dokładnie w lipcu.

Portal SamMobile podał dzisiaj jednak kolejną informację, według której Samsung zaprezentuje te trzy urządzenia już pod koniec tego miesiąca. Dzisiejsza informacja wydaje się być bardziej wiarygodna, niż poprzednie. Czyżby więc Samsung faktycznie chciał na koniec maja pokazać jeszcze trzy urządzenia? Przecież dopiero co kilka dni temu, koreański gigant zaprezentował androidowego Galaxy Core.

Gdyby ktoś nie wiedział to przypominam, że Galaxy S4 Zoom ma być smartfonem z bardzo dobrą, 16 MP kamerą i zoomem optycznym. Niestety, specyfikacja tego urządzenie nie będzie już aż tak wydajna, jak klasycznego S4.

Jeśli chodzi o Galaxy S4 mini, ma to być po prostu mniejszy i słabszy wariant flagowca Galaxy S4. Najciekawszy wydaje się jednak Galaxy S4 Active, który będzie wytrzymałym, gumowanym smartfonem, dedykowanym dla osób aktywnych.

Wszystkie wątpliwości zostaną oczywiście rozwiane pod koniec tego miesiąca. Dowiemy się wtedy, czy Samsung faktycznie planuje jakąś konferencję, czy też nie.

Źródło: SamMobile