Samsung Galaxy S5 – niebieski

Samsung Galaxy S5 dostanie Android 4.4.3 w tym miesiącu, Galaxy S4 następny w kolejce

Tworzona pod patronatem Google seria urządzeń Nexus, już od jakiegoś czasu dysponuje najnowszym Androidem 4.4.3 KitKat. Nawet Motorola wypuściła tą wersję systemu dla swoich smartfonów. Wiele wskazuje jednak na to, że posiadacze topowych smartfonów Samsunga, także nie będą musieli zbytnio czekać na wersję 4.4.3. W sieci pojawił się właśnie dokument, według którego Galaxy S5 i Galaxy S4 już wkrótce dostaną nowego KitKata.

Samsung Galaxy S5 - niebieski

Dokument, który możecie oglądać poniżej ujawnia, że firmware z Androidem 4.4.3 KitKat dla Galaxy S5 (wersje SM-G900F oraz SM-G900H) jest już ukończony, a aktualizacja powinna się rozpocząć jeszcze w tym tygodniu.

Samsung - aktualizacja 4.4.3 KitKat

To oczywiście nie wszystko, bo w tabeli znajduje się także Galaxy S4 GT-9506. Dla tego smartfona nowy soft jest w tej chwili w finalnej fazie testów, a proces aktualizacji powinien się rozpocząć w lipcu.

Mimo wszystko posiadacze smartfonów Samsunga po Androidzie 4.4.3 KitKat nie powinni się spodziewać rewolucji. Aktualizacja to tak naprawdę zbiór przygotowanych przez Google poprawek systemowych. Z zauważalnych zmian można dostrzec jedynie nieco przemodelowaną aplikację Telefon.

Kiedy 4.4.3 KitKat dla Galaxy S5 i S4 trafi do Polski? Tego oczywiście nie wiemy. Mimo wszystko możemy się spodziewać, że Samsung zaktualizuje polskie sprzęty w tym samym terminie, czyli czerwcu i lipcu. Naturalnie miejcie na uwadze, że powyższy dokument nie ma oficjalnego charakteru. Samsung póki co nie wydał żadnej informacji, dotyczącej przebiegu aktualizacji do 4.4.3.


  • dziki wuj

    a dla S4 Mini kitkat miałbyć w tym miesiącu a już połowa miesiąc i dalej nic…

    • http://smartfan.pl/ Noob

      Niestety w takim przypadku nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać… Oczywiście można się bawić we własnoręczne flashowanie, niestety nie jest to takie proste.