samsung-galaxy-metal

Samsung Galaxy S6 na zdjęciach

Nieuchronnie zbliża się premiera najnowszego przedstawiciela serii Galaxy S od Samsunga, który doczeka się w najbliższym czasie szóstej już generacji. Dotarliśmy do zdjęć, które najprawdopodobniej przedstawiają właśnie tego smartfona.

samsung-galaxy-metal

Nie dziwcie się z powodu bardzo słabej jakości zdjęć, ale niestety posiadają one cechy charakterystyczne dla fotek znajdujących się w większości przecieków. Grafiki przedstawiają najpewniej Samsunga Galaxy S6, który ukazany został na nich w trzech wariantach kolorystycznych, a pochodzą z… irańskiego bloga Toranji, który nie cieszy się w Europie zbyt dużą popularnością, dlatego też nie jesteśmy w stanie zweryfikować prawdziwości informacji.

Samsung-Galaxy-S6-przeciek1

Tak czy inaczej, smartfon wygląda całkiem znajomo – na pulpicie widzimy tapetę, która zaprojektowana została w typowy dla Samsunga sposób, powiadomienia kojarzące się z systemem Android 5.0 Lollipop oraz duży przycisk pod ekranem. Nie jestem pewien, ale wszystko wskazuje na to, że w przypadku Galaxy S6 wreszcie będziemy mieli do czynienia z metalowym wykończeniem. Nie zmienia to jednak faktu, że taki design „gdzieś już widzieliśmy” – jest bowiem na tyle oklepany i tak często spotykany, że pod tym względem najnowszy przedstawiciel serii Galaxy S furory raczej nie zrobi.

Samsung-Galaxy-S6-przeciek2

Galaxy S6 w towarzystwie dwóch starszych generacji

W kwestii specyfikacji nie wiemy zbyt wiele, ale spodziewamy się, że „szóstka” posiadać będzie ekran, którego przekątna ma wynieść około 5,5”, a rozdzielczość 1440 x 2560 pikseli, czyli po prostu Quad HD. Wielce prawdopodobne, że na pokładzie tego smartfona zagości 64 – bitowy Snapdragon 810 oraz oczywiście system Android 5.0 Lollipop. Więcej informacji poznamy wkrótce.


 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Kupiłem SGS7 Edge i jedna wielka bajka WOW

 • SDF

  Znów to samo tylko inne cyferki BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 • MartaJ

  Tylko teraz, na stronie firmy bewood pl, możecie kupić niepowtarzalne, eleganckie drewniane etui dla waszych Samsungów oraz innych smartfonów, nawet 30% taniej. Odwiedźcie ich sklep, naprawdę warto.

 • Lukasz Raczkiewicz

  Te fotyvto ściema, dopiero teraz zauważyłem ze kolory to jakby negatywy tego samego zdjecia. Te same refleksy i idbicia światła;)

 • http://smartfan.pl/ Noob

  Coś mi tu nie pasuje, obstawiam mimo wszystko, że to spora ściema 😛

 • Lukasz Raczkiewicz

  HTC ONE?:)