Samsung Galaxy Win

Samsung Galaxy Win – kolejny smartfon Koreańczyków

Chyba już nikogo dzisiaj nie zdziwi fakt, że do sieci wyciekł kolejny, samsungowy smartfon oparty o system Android, model Galaxy Win. Kiedy słuchawka zostanie zaprezentowana i jaka jest jej specyfikacja?

Samsung Galaxy Win

Samsung Galaxy Win

Samsung ma chyba w planach zasypać świat swoimi androidowymi smartfonami, bo ostatnio praktycznie codziennie jesteśmy światkami „narodzin” kolejnego urządzenia Koreańczyków. Tym razem do sieci przedostały się zdjęcia i specyfikacja Galaxy Win, czyli całkiem solidnego smartfona, który (według przecieku) ma mieć przystępną cenę.

Urządzenie zostało wyposażone w 4.7-calowy ekran Super AMOLED, o niepokojąco niskiej rozdzielczości 480 x 800 pikseli (pojedyncze piksele powinny być całkiem dobrze widoczne). Jako chipsetu, użyto tutaj produktu Qualcomm, a mianowicie chipu Snapdragon 200, który ma cztery rdzenie Cortex-A5, o taktowaniu 1.2 GHz i grafikę Adreno 203. Do dyspozycji użytkownika jest także 5 MP aparat i kamerka VGA.

Na pokładzie oczywiście nie zabrakło takich modułów, jak Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n oraz GPS. Jeśli chodzi o system, znajdziemy tu Android 4.1.2 Jelly Bean, natomiast zasilanie stanowi 2,000 mAh ogniwo. Co pewnie niektórych ucieszy, smartfon posiada obsługę dwóch kart SIM (dual SIM).

Według przecieku, Galaxy Win w sklepach pojawi się pod koniec tego miesiąca. Jego cena nie jest jeszcze znana.

Źródło: PhoneArena