Samsung-Galaxy-Y-Pro-Duos-B5512-0

Samsung Galaxy Y Pro Duos w Polsce

Do Polski zawitał nowy, budżetowy smartfon koreańskiego producenta z obsługą Dual-SIM – Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512.

Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512

Galaxy Y Pro Duos to smartfon, który po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć w grudniu zeszłego roku, kiedy to Samsung oficjalnie go zapowiedział (wraz z modelem Galaxy Y Duos). Y Pro Duos to dość specyficzne urządzenie, gdyż producent prócz klawiatury QWERTY, wyposażył je także w slot na dwie karty SIM – tzw. Dual-SIM.

Samsung Galaxy Y Pro Duos B5512

Jak wygląda specyfikacja modelu tej budżetowej słuchawki? Do dyspozycji mamy tutaj 2.6-calowy ekran LQVGA (panoramiczne QVGA), 3MP kamerę, slot microSD (do 32GB) oraz 832MHz procesor i 384MB RAM. Silnikiem urządzenia jest system Android 2.3 Gingerbread. Smartfon zasila bateria Li-Ion o pojemności 1,350mAh, która według producenta 528 godzin czuwania lub 9 godzin rozmów.

Samsung Galaxy Y Pro Duos powinien sukcesywnie pojawiać się w polskich sklepach. Jego sugerowana cena detaliczna to 729zł – nie dajcie się więc naciągnąć na większe kwoty przez pazernych sprzedawców.

Źródło: Samsung