Samsung-Galaxy-Nexus-0

Samsung Galaxy/Nexus Prime ujawniony na zdjęciu?

Portal Pocketnow otrzymał na swoją skrzynkę mailową zdjęcie, które rzekomo przedstawia najnowszą odsłonę googlowskiego Nexusa – Samsung Galaxy/Nexus Prime.

Samsung Galaxy Nexus

Plotek na temat Nexus Prime (lub Galaxy Prime) jest już cała masa. W tej chwili po sieci krążą aż dwie różne specyfikacje tego modelu. Powyższe zdjęcie ma również charakter nieoficjalny – przesłał je anonimowy użytkownik, więc nie wiadomo, czy pochodzi z Google, czy może stworzył je jakiś zdolny grafik komputerowy w Photoshopie. Ku teorii, że powyższe zdjęcie to mistyfikacja, skłania fakt, iż widok boczny urządzenia który tu widzimy – to jego lewa strona, wraz z dziwnym, trzypunktowym złączem i przyciskiem POWER. Nie zgadza się to z opublikowanym wcześniej oficjalnym filmem Samsunga, na którym te same złącza i przycisk widzimy po prawej stronie smartfona.

Rzekomy widok od przodu Nexus Prime wydaje się dość wiarygodny i pokrywa się ze zdjęciem, które wyciekło kilka dni temu, a które możecie oglądać poniżej.

Samsung Galaxy Nexus

Całe szczęście, na rozstrzygnięcie tej sytuacji nie będziemy musieli czekać zbyt długo. Już za 5 dni odbędzie się konferencja, na której zobaczymy Nexusa Prime.

Źródło: Pocketnow