Samsung GT-B7810

Samsung GT-B7810 – czy to następca Galaxy M Pro GT-B7800?

Dzięki amerykańskiej FCC (Federalnej Komisji Łączności) – mamy możliwość zobaczenia androidowego smartfona, który najprawdopodobniej jest następcą modelu Galaxy M Pro GT-B7800. Oto Samsung GT-B7810.

Samsung GT-B7810

W świecie współczesnych smartfonów mało jest słuchawek, które w zanadrzu mają sprzętowe klawiatury QWERTY. Jak się okazuje, koreański producent szykuje jednak kolejne tego typu urządzenie, oznaczone jako GT-B7810. Smartfon już trafił na badania Federalnej Komisji Łączności, która to urządzenie obfotografowała – a zdjęcia, dziwnym trafem przedostały się do internetu. Niestety, FCC nie ujawniło specyfikacji telefonu, jednak wiemy, że znajduje się w nim ekran o rozdzielczości 480 x 360 pikseli, 1,200 mAh bateria oraz system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, smartfon ma bardzo zbliżony design do modelu M Pro. Widać tu m.in. obiektyw kamery o nieznanej matrycy oraz klawiaturę QWERTY z dziwnym, wydłużonym d-padem.

Nie wiadomo niestety, gdzie Samsung ma zamiar sprzedawać GT-B7810. Widząc jednak obudowę i znając trochę specyfikacji można przypuszczać, iż jest to Android z niższej półki, skierowany raczej do mało zamożnych klientów. Czy pojawi się także w Polsce? Tego niestety nie wiem, jednak jego dostępność z pewnością ucieszyłaby wielbicieli sprzętowych klawiatur QWERTY.

Źródło: PhoneArena, FCC