Samsung – 19 marca 2014, zaproszenie

Samsung już jutro zaprezentuje urządzenie „nowego poziomu”

Rosyjski oddział Samsunga (gdyby ktoś nie wiedział, Rosja to ten kraj, który dokonał inwazji na ukraiński Krym) opublikował na swoim twitterowym profilu zaproszenie, według którego już jutro powinniśmy zobaczyć kolejne urządzenie Samsunga. Tym razem sprzęt ma być „na nowym poziomie”, co to oznacza?

Samsung - 19 marca 2014, zaproszenie

Jak sami widzicie, na zaproszeniu widać modelkę, która wyciąga z torebki nowe urządzenie w kolorze turkusowym. Niestety ciężko określić jego gabaryty, gdyż widać je tylko w części a jego tył nie ma żadnych znaków szczególnych. Dodatkowo nad datą widać pięć różnokolorowych kropek, w kolorach turkusowym, różowy, czarnym, brązowym oraz białym. Zapewne są to wersje kolorystyczne, które trafią do sklepów.

Jakie urządzenie Samsung może jutro pokazać? Szczerze mówiąc to dość trudne do odgadnięcia. Galaxy S5 już od jakiegoś czasu jest dostępny w przedsprzedaży. Ostatnie plotki, jakie krążyły wokół koreańskiego producenta wspominały coś na temat Galaxy S5 Zoom. Z drugiej strony nie sądzę, aby S5 Zoom widoczna powyżej modelka tak łatwo włożyła do torebki. Na pleckach turkusowego sprzętu nie widać również żadnego obiektywu.

Niektóre plotki wspominały coś na temat Galaxy F, czyli S5 w wersji premium – jednak oficjele Samsunga stanowczo zaprzeczyli istnieniu takiego urządzenia. Innym tropem może być Samsung G310, czyli budżetowy smartfon oparty o Android 4.4 KitKat, posiadający 512 MB RAM’u, 4″ ekran WVGA oraz chipset Broadcom z dwoma rdzeniami Cortex-A9 o taktowaniu 1.2 GHz i GPU VideoCore IV.

Pamiętajmy jednak, że Samsung informację o prezentacji podał wyłącznie w kraju Władimira Władimirowicza Putina. Może się więc okazać, że prezentowany jutro smartfon będzie po prostu urządzeniem przeznaczonym tylko na rynek rosyjski.


  • jakubala

    tak bardzo nie rozumiem jak można nie zauważyć dwóch pozostałych kółeczek – czarnego i brązowego. O.o

    • http://smartfan.pl/ Noob

      Haha, faktycznie – ślepy jestem i monitor mam źle wyregulowany 😛 Dzięki za zwrócenie uwagi :)