mwc-logo

Samsung: Nie będzie Galaxy S III na MWC w Barcelonie

Fatalna wiadomość dla wszystkich, którzy z utęsknieniem czekali na targi MWC, by zobaczyć Galaxy S III. Samsung nie pokaże swojego najnowszego, flagowego smartfonu w Barcelonie.

mwc

Samsung oficjalnie, za pośrednictwem portalu TechRadar oświadczył, iż nie ma zamiaru na zbliżających się targach Mobile World Congress pokazać Galaxy S III. Tym samym, oświadczenie ucina wszelkie plotki, jaki pojawiały się na przestrzeni kilku miesięcy, a które mówiły o premierze S III właśnie na MWC.

Według informacji – Samsung zaprezentuje Galaxy S III w pierwszej połowie tego roku, na specjalnie do tego celu przygotowanej prezentacji. Jak twierdzą przedstawiciele Samsunga, S III zostanie zaprezentowany na krótko przed swoją sklepową premierą. Samsung obiecuje również, iż na targach MWC – zobaczymy wiele nowych, ciekawych urządzeń koreańskiego producenta.

Swoją drogą – można teraz z pełną stanowczością uznać Eldara Murtazina, za człowieka niewiarygodnego i opowiadającego „bajki”. To przecież on pod koniec stycznia twierdził, iż jest w posiadaniu S III – a jego premiera odbędzie się na MWC. Mogę obiecać, iż na łamach portalu nie będą już umieszczane żadne „ciekawostki” autorstwa tego człowieka.

Źródło: TechRadar