Samsung Galaxy Premier I9260

Samsung odkłada sklepową premierę smartfona Galaxy Premier

Zła wiadomość dla wszystkich tych osób, które ostrzyły sobie zęby na 4.65-calowego Galaxy Premier. Koreański producent przełożył debiut sklepowy urządzenia, na styczeń 2013.

Samsung Galaxy Premier I9260

Samsung Galaxy Premier to tak naprawdę trochę gorszy brat Galaxy S III. Urządzenie zostało oficjalnie zaprezentowane pod koniec października. Pierwotnie smartfon miał zawitać na wybrane europejskie i azjatyckie rynki, na przełomie listopada i grudnia tego roku. Niestety, tak się nie stanie, gdyż Galaxy Premier do sklepów wejdzie dopiero w styczniu 2013.

Przypominam, że Samsung Galaxy Premier to smartfon z 4.65-calowym ekranem HD Super AMOLED, chipsetem TI OMAP 4470 z dwurdzeniowym 1.5 GHz procesorem Cortex A9 i grafiką PowerVR SGX 544, 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie swoim wyglądem bardzo przypomina Galaxy S III. Jest tu także 8 MP kamera i 1.9 MP kamerka ro wideorozmów.

Niestety nie wiadomo, czy smartfon pojawi się także w polskich sklepach. Mogę Wam za to zdradzić, iż jego cena wyniesie około 2200 zł.

Źródło: AndroidAuthority