Samsung GALAXY Ace 2

Samsung oficjalnie zapowiedział Galaxy Ace 2 i Galaxy mini 2

Samsung, na krótko przed targami MWC – zaprezentował swoje dwa, nowe smartfony, modele Galaxy Ace 2 i Galaxy mini 2.

Samsung GALAXY Ace 2

Samsung Galaxy Ace 2 (którego możecie oglądać powyżej), ma w odróżnieniu od swojego poprzednika, dużo bardziej zaokrąglone rogi. Jeśli chodzi o specyfikację, Ace 2 zyskał całkiem sporo – mamy tutaj dwurdzeniowy, 800MHz procesor, 3.8-calowy ekran WVGA, 768MB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej (możliwość rozszerzenia kartą microSD), 5MP aparat z fleszem LED i kamerkę VGA do rozmów wideo. Smartfon niestety na starcie ma posiadać system Android w starej wersji 2.3, wraz z nakładką TouchWiz.

Samsung GALAXY mini 2

Kolejny smartfon, jaki pokazał nam dzisiaj Samsung a który możecie oglądać powyżej – to Samsung Galaxy mini 2. Słuchawkę wyposażono w jednordzeniowy, 800MHz procesor, 3.27-calowy ekran o rozdzielczości HVGA (320×480), 3MP kamerę główną, 512MB RAM, oraz 4GB pamięci wewnętrznej (wraz ze slotem na karty microSD). Smartfon, tak jak i poprzednik – działa w oparciu o system Android Gingerbread z nakładką TouchWiz.

Jeśli chodzi o dostępność urządzeń – Galaxy Ace 2 pojawi się na półkach brytyjskich sklepów od kwietnia, natomiast Galaxy mini 2 we Francji od marca. Samsung niestety nie podał, jakie będą przybliżone ceny obydwu smartfonów. Miejmy nadzieję, że wraz z brytyjską i francuską premierą – urządzenia zawitają też do Polski.

Źródło: Samsung