Samsung Galaxy Star

Samsung oficjalnie zaprezentował smartfony Galaxy Star i Galaxy Pocket Neo

Samsung to chyba jeden z najbardziej płodnych producentów smartfonów, praktycznie każdego dnia słyszymy o nowych produktach tego giganta. Nie inaczej jest dzisiaj – koreański producent właśnie pokazał dwa nowe, budżetowe smartfony, Galaxy Star i Galaxy Pocket Neo.

Samsung Galaxy Star

Samsung Galaxy Star

Jeśli chodzi o pierwsze z urządzeń, Galaxy Star S5280 (które możecie oglądać powyżej i w poniższej galerii), zostało wyposażone w mały, 3-calowy ekran QVGA (240 x 320), 1 GHz jednordzeniowy procesor, 2 MP kamerę, 512 MB RAM, 4 GB ROM, slot na karty microSD, 1,200 mAh akumulator oraz system Android 4.1.2 Jelly Bean.

Co ciekawe, drugi ze smartfonów, Galaxy Pocket Neo, jest pod względem specyfikacji jeszcze słabszy, niż poprzednik.

Samsung Galaxy Pocket Neo

Samsung Galaxy Pocket Neo

Samsung co prawda wyposażył go w taki sam, 3-calowy ekran QVGA, jednak jego jednordzeniowy procesor ma tylko 850 MHz. Na pokładzie znajdziemy także 2 MP kamerę, 512 MB RAM, 4 GB ROM, 1,200 mAh baterię oraz system Android 4.1.2 Jelly Bean.

Co istotne, obydwa smartfony będą dostępne także w wersjach z dual SIM (w zależności od rynku). Galaxy Pocket Neo w sklepach powinien się pojawić w połowie maja, niestety póki co nie wiadomo, kiedy zadebiutuje Galaxy Star. Samsung nie podał też cen słuchawek, jednak można śmiało przypuszczać, że będą one oscylować w okolicach 400 zł.

Źródło: Samsung