Samsung Galaxy S IV – zwiastun

Samsung opublikował kolejną część zwiastuna Galaxy S IV

Samsung opublikował dzisiaj kolejną część zwiastuna modelu Galaxy S IV, prezentującego dalsze perypetie „tajemniczego wysłannika” koreańskiego producenta, chłopca o imieniu Jeremy Maxwell.

Samsung Galaxy S IV - zwiastun

W poprzednim odcinku Jeremy Maxwell dostał od Samsunga specjalną misję. Przed chłopcem stoi nie lada wyzwanie –  dochować tajemnicy i nie ujawnić nowego, flagowego smartfonu tego producenta, aż do czwartku, kiedy to nastąpi jego oficjalną prezentacja. Zadanie oczywiście nie jest proste, ale Jeremy jakoś daje sobie z nim radę.

To przedostatni z trzech odcinków zwiastujących S IV, które pokaże nam Samsung. Ostatniego możemy się spodziewać najprawdopodobniej w czwartek, przed oficjalną prezentacją SGS4. Scenariusz nie jest trudny do odgadnięcia – na pokaz zajedzie limuzyna z Maxwellem, który przed publicznością odpakuje swoje białe, wielkie pudło, pokazując światu nowe dziecko Samsunga.

Przypominam, że dzisiaj w sieci pojawił się przeciek, który z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa ukazał nam prawdziwy wygląd Galaxy S IV.

Źródło: Samsung