Samsung Galaxy S IV

Samsung opublikował pierwsze zdjęcie przedstawiające Galaxy S IV

Samsung, za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, opublikował pierwsze, oficjalne zdjęcie przedstawiające Galaxy S IV.

Samsung Galaxy S IV

Tak tak, dobrze przeczytaliście – powyżej możecie zobaczyć pierwsze, oficjalne zdjęcie, prezentujące nowego flagowca Samsunga. Zdaję sobie sprawę z tego, że fotografia nie przedstawia całego urządzenia, ale chyba nikt z czytających ten tekst nie spodziewał się, że Samsung przed prezentacją odkryje wszystkie swoje karty. Nie trudno się jednak domyśleć, dlaczego Samsung powyższe zdjęcie pokazał publice. Wczoraj w sieci pojawiły się fotografie, prezentujące Galaxy S IV z dual SIM (przeznaczonego na chiński rynek). Samsung musiał na to jakoś zareagować, aby skupić uwagę wokół siebie. Nie da się zresztą teraz ukryć, że smartfon widoczny powyżej wygląda bardzo podobnie do pokazanego wczoraj GT-I9502.

Przypominam, że Galaxy S IV zostanie zaprezentowany już pojutrze, o godzinie 0:00 naszego czasu (z czwartku na piątek). Oczywiście, całą prezentację postaram się Wam zrelacjonować na lamach portalu SmartFan.pl, zapraszam więc do częstych odwiedzin.

Źródło: Samsung USA, Twitter


 • lukas2209

  Czyli tym samym kupuje na 100% HTC One (uzytkownik Galaxy S III)

  • Łukasz

   Jeszcze nie było oficjalnej premiery a Ty już wiesz, że kupisz HTC One. Pokazują Wam jakieś Chińskie podróbki a wy tak wszytsko łykacie jak leci…:)

   • lukas2209

    Jak widzisz, chińskie podróbki okazały się prawdą 😉
    Galaxy S IV na 200% wygląda tak, jak na filmiku i zdjęciach…