Samsung-galaxy-Player-SamMobile-0

Samsung planuje multimedialny smartfon – Galaxy Player?

Według portalu SamMobile, Samsung planuje wypuszczenie na rynek smartfona, przeznaczonego dla miłośników multimediów – modelu Galaxy Player.

Samsung Galaxy Player

Nowy smartfon ma być podobno zaprezentowany na zbliżających się (29 sierpnia) targach IFA 2012, które odbędą się w Berlinie. Urządzenie, którego nazwa kodowa to Samsung YP-GP1, ma być wyposażone w 5.8-calowy ekran TFT qHD (540×960 pikseli), 1GHz, dwurdzeniowy procesor, 1GB RAM, 3MP kamerę oraz 2,500mAh baterię. Jak możecie zobaczyć na powyższej ilustracji (gdzie jest też pełna specyfikacja) – smartfon ma na swoich dwóch krańcach umieszczone głośniki stereo.

Niestety, według mnie powyższe urządzenie to kolejny „kit” wciskany przez osobnika, który chyba nie ma co robić w domu. Specyfikacja telefonu wcale nie pasuje do produktu multimedialnego. Rozdzielczość ekranu tej wielkości woła o pomstę do nieba (przecież tego typu odtwarzacz powinien mieć doskonały ekran, o wysokiej rozdzielczości) – a wielkość baterii jest po prostu żenująca (ciekawe, ile filmów w wysokiej jakości byśmy mogli dzięki niej obejrzeć – jeden?). Mam nadzieję, że Samsung nigdy nie wypuści takiego gniota, a powyższa ilustracja to po prostu kiepski żart. O wszystkim przekonamy się oczywiście już za nieco ponad tydzień, na IFA 2012.

Źródło: SamMobile