Samsung SM-T2558

Samsung przygotowuje premierę 7-calowego smartfona?

Jeszcze kilka lat temu wśród telefonów komórkowych obserwowaliśmy trend, dzięki któremu wszystkie urządzenia tego typu, zmniejszały swoje gabaryty. Dzisiaj, w erze smartfonów – urządzenia mobilne rosną coraz bardziej, a mianem „mini” określane są już sprzęty z 4.3″ matrycami. Samsung chce najwyraźniej pójść o krok dalej i wkrótce zaprezentuje ogromny, 7″ smartfon, model SM-T2558.

Samsung SM-T2558

Samsung SM-T2558

Samsung SM-T2558 to jedno z największych tego typu urządzeń, jakie mieliśmy okazję podziwiać. Smartfon pojawił się właśnie w chińskim urzędzie TENAA, który zajmuje się certyfikowaniem produktów telekomunikacyjnych, przed ich wpuszczeniem do sklepów.

Według niepotwierdzonych informacji, Samsung SM-T2558 posiada na swoim pokładzie 1.2 GHz 4-rdzeniowy procesor, 1.5 GB RAM-u, 8 MP kamerę główną oraz 2 MP kamerkę z przodu. Jako system dostaniemy tu Android 4.3 Jelly Bean, a do przechowywania danych posłuży nam 8 GB pamięć wewnętrzna z możliwością rozszerzenia kartą microSD.

Oczywiście Samsung nie będzie raczej sprzedawać tego smartfono-tabletu jako SM-T2558, bo jako nazwa handlowa jest to mało chwytliwe. Plotki mówią, że zadebiutuje on jako tablet z funkcją dzwonienia, pod nazwą Galaxy Mega 7.0.

Czy SM-T2558 pojawi się w Polsce? Tego niestety nie wiem. Póki co jego debiutu w swoich sklepach mogą być pewni jedynie Chińczycy. Zresztą, ten potencjalny Galaxy Mega 7.0 nie powala przecież swoją specyfikacją, a w polskich sklepach jest już kilka urządzeń tego typu (np. Asus Fonepad 7).


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Generalnie taki tablet 7 cali to wygodny sprzęt ale wolałbym taki kupić z MSwin8.1 a nie Android JB’4.3

    • Drazir50

      I co Janusz wyłapałeś bana!!! A mówiłem to nie wierzyłeś. Na przyszłość słuchaj się mądrzejszych.