Samsung Galaxy S Advance – Jelly Bean

Samsung rozpoczął aktualizowanie Galaxy S Advance do Jelly Bean

Samsung nareszcie rozpoczął aktualizowanie swojego smartfona, I9070 Galaxy S Advance – do Android 4.1.2 Jelly Bean.

Samsung Galaxy S Advance - Jelly Bean

Według pierwszych użytkowników, którzy zainstalowali upgrade – jest on obecnie dostępny zarówno przez KIES, jak i Over-the-Air. Niestety, z dotychczasowych informacji wynika, że póki co jedynymi szczęśliwcami, którzy mogą się cieszyć z oficjalnego Jelly Bean, są Rosjanie.

Nowy firmware oczywiście niesie ze sobą wszystkie te dobrodziejstwa, które ma Jelly Bean – czyli np. usprawniający płynność interfejsu Project Butter. Posiadacze Galaxy S Advance dostali także zaktualizowaną nakładkę systemową TouchWiz, którą wzbogacono motywami natury.

Kiedy aktualizacja zawita do Polski? Tego oczywiście nie wiadomo, gdyż Samsung nie udostępnił żadnej informacji na ten temat. Możemy się jednak spodziewać, że reszta świata nie będzie musiała na nią czekać zbyt długo, i upgrade pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni. Gdyby komuś w Polsce udało się „dorwać” ten oficjalny upgrade, niech koniecznie podzieli się swoimi wrażeniami w komentarzu, pod tekstem.

Jeśli natomiast ktoś czuje wielką potrzebę samodzielnego, ręcznego zainstalowania ROMu – link do odpowiednich plików znajdzie w źródle artykułu.

Źródło: GSMArena, Samsung Updates